Oferujemy szeroki wybór silników elektrycznych, falowników, reduktorów oraz motoreduktorów marki Siemens!
Silniki elektryczne
Motoreduktory
Sprzęgła
Silniki specjalne
Falowniki
Silniki elektryczne
W ofercie mamy pełną gamę 3 fazowych, klatkowych silników elektrycznych niskiego napięcia, w zakresie mocy od 0,06 kW do 1250 kW. Cechują się one wysoką sprawnością i szerokim zakresem temperatury otoczenia pracy, oferując przy tym ciche działanie i niski poziom drgań.
Motoreduktory
Kompaktowe motoreduktory SIMOGEAR to różnorodność dostępnych typów oraz rozmiarów mechanicznych. Dodatkowo szeroki zakres przełożeń oraz wysokie momenty wyjściowe w stosunku do wymiarów pozwalają projektantom na optymalne dopasowanie motoreduktora do aplikacji oraz na zmniejszenie rozmiarów produkowanych urządzeń.
Sprzęgła Flender
Posiadamamy pełną gamę sprzęgieł Flender, w tym: N-EUPEX, BIPEX, ELPEX, ELPEX-B, ELPEX-S ZAPEX i ARPEX.
Silniki specjalne
Uniwersalność i modułowość nowoczesnej konstrukcji silników SIEMENS pozwala na dużą elastyczność w produkcji silników oraz stanowi bardzo dużą zaletę dla użytkowników w późniejszym serwisie jak również podczas ewentualnych zmian konfiguracji lub rozbudowy napędu.
Przekształtniki częstotliwości SINAMICS
zaprojektowane zostały tak, aby nowocześnie i funkcjonalnie spełniać wymagania napędów silnikowych. W przemiennikach SINAMICS zastosowano innowacyjne rozwiązania takie jak: zintegrowane funkcje zapewnienia bezpieczeństwa czy funkcje zwrotu energii do sieci. Modułowa budowa pozwala optymalnie dopasować napęd do potrzeb aplikacji.